Prośba = pilne.

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: heiland

Napisano: 12 sty 2015, 10:46

Prośba do prac. socjalnych - zgłosił się do mnie klient, któremu matka przepisała 3 lata wstecz dom wraz z działką, matka ma drugiego męża. Otóż ten mąż wszczyna obecnie awantury a ostatnio oznajmił, że przy przepisie domu /był przy tym przepisie obecny/ zostały zatajone jakieś weksle, które niby jego żona a matka klienta spisała ze swoim już dziś nieżyjącym rodzeństwem /chyba chodzi o jakieś spłaty/ i miało to miejsce około 35 lat wstecz. Obecnie matka jest osoba schorowaną - demencja i nie można się od niej niczego dowiedzieć.
Proszę o poradę co z tym fantem klient ma zrobić, podejrzewamy że ojczym chce pozbawić syna przepisanego majątku dlatego proszę Was o jakiekolwiek informację bo ja zupełnie się na tym nie znam a chciałabym mu chociaż troszeczkę pomóc.
xwxw


Napisano: 12 sty 2015, 11:09

Ojczym Musi mieć światków tego zdarzenia, zwłaszcza że matka nie jest tu sama się bronić . Proszę zwrócić się do radcy prawnego w waszym urzędzie , wskazać go klientowi .
Gość

Napisano: 12 sty 2015, 12:05

Dzięki bardzo = Gość - akurat nie mamy radcy prawnego a pan pilnie potrzebuje pomocy, ponadto co grozi takiemu człowiekowi który będąc przy przepisie zataił taką wiadomość.
xwxw

Napisano: 13 sty 2015, 12:46

Słuchaj, znamy swoje kompetencje, a sprawa przedstawiona przez Ciebie na pewno wykracza poza nie. Człowiek musi iść koniecznie do adwokata.
Esia


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]