Wywiad środowiskowy

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: heiland

Napisano: 22 sty 2015, 20:21

Witam
Mam taką sytuację, pani Kowalska od początku stycznia nie przebywa w miejscu zamieszkania, wyjechała do rodziny. 17 stycznia wpłynął wniosek o skierowanie jej do ŚDS, a razem z wnioskiem upoważnienie dla sąsiadki, które upoważnia ją do wszystkich czynności związanych ze skierowaniem do śDS. Pani Kowalska wraca dopiero w kwietniu i chce żeby czekało na nią miejsce w ŚDS. Moje pytanie brzmi czy upoważniona sąsiadka może podpisać wywiad, czy zawiesić postępowanie do czasu powrotu pani.
pozdrawiam.
nowy


Napisano: 22 sty 2015, 20:31

odmowa z uwagi na brak możliwości przeprowadzenia wywiadu lub uzupełnienie dokumentów w ciągu 7 dni i wniosek bez rozpatrzenia - brak dochodów zaświadczeń itp. co to ma znaczyć że ktoś sobie zaklepuje miejsce - szczyt bezczelności :)
jaana

Napisano: 22 sty 2015, 20:35

A można upoważnić do podpisania wywiadu??????????????
łał

Napisano: 22 sty 2015, 20:39

wątpie - chyba jak będzie mieć upoważnienie notarialne do załatwiania spraw urzędkowych. Nie wyobrażam sobie aby osoba obca bo o takiej tu mowa przedstawiała sytuację w skrócie - socjalno-bytową osoby zainteresowanej jak np . choroby,dochody - upoważniona os. to nie jest przedstawiciel ustawowy.
janaa


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]