proszę o pomoc

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: heiland

Napisano: 29 sty 2015, 19:48

Czy może zostać wydana decyzja w styczniu,która będzie dotyczyła zasiłku celowego specjalnego na opłacenie wyżywienia w miesiącu lutym dziecka przebywającego w specjalistycznym ośrodku kilka godzin dziennie? I czy art.106 p3 powinien być zastosowany?
Baśka 777


Napisano: 29 sty 2015, 21:32

może zostać wydana...

106 ust. 3 nie ma zastosowania do zasiłków celowych
Rajski
Referent
Posty: 235
Od: 11 wrz 2014, 17:01

Napisano: 02 lut 2015, 17:06

A jak jest w innych ośrodkach?
Baśka 777

Napisano: 02 lut 2015, 18:22

może być tak wydana
t.franek


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]