zas. do usc

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: heiland

Napisano: 06 lut 2015, 9:14

hej czy pisal ktos z was moze zaswiadczenie do usc o korzystaniu rodziny z pomocy spolecznej aby byla zwolnionaz oplat skarbowych? na jaki art. sie powolywaliscie w tym zaswiadczeniu?
ona35


Napisano: 06 lut 2015, 9:47

Zaświadczenie nie podlega opłacie skarbowej:art.2 ust.1.pkt .1lit.c ustawy z dnia 16 listopada 2006r. o opłacie skarbowej (Dz.U.z 2006r. Nr.225,poz.1635 z pzn. zm.).
t.franek

Napisano: 06 lut 2015, 12:41

tekst jednolity Dz.U. 2014 poz. 1628
Percia

Napisano: 06 lut 2015, 12:59

WIEM ZE ZASWIADCZENIE JEST BEZPLATNE, CHODZILO MI ZEBYM JA WYDALA ZASWIADCZENIE DO CELOW ZWOLNIENIA Z OPLATY SKARBOWEJ KOBIECIE KTORA O COS TAM STARA SIE W USC
ONA35


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]