oświadczenie

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: heiland

Napisano: 09 lut 2015, 9:11

Witam! Mam pytanie:czy zamiast zaświadczenia z zakładu pracy o wysokości wynagrodzenia przyjmujecie oświadczenie klienta o wysokości otrzymanej kwoty wynagrodzenia?
bachna333


Napisano: 09 lut 2015, 14:21

art.107 ust 5b pkt 7
abc

Napisano: 09 lut 2015, 15:31

może być oświadczenia. ja biorę zaświadczenie.
zzzzz

Napisano: 11 lut 2015, 16:14

Nie praktykujemy brania oświadczeń.
Gość

Napisano: 12 lut 2015, 11:55

nie wolno żądać zaświadczeń, w pierwszej kolejności są oświadczenia
ala30


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]