zakłąd karny

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: heiland

Napisano: 12 lut 2015, 22:04

Moi drodzy mam dylemat klient opuścił zakład karny i zostały wypłacone mu środki pieniężne w kwocie 204,00zł prowadzi wspólne gospodarstwo domowe z żoną dochód rodziny 0,00zł liczyć to 204,00zł czy nie ? w art. 8 naszej ustawy nie znalazłam regulacji w tej kwestii proszę o sugestie!
wielkie dzięki
adonis


Napisano: 13 lut 2015, 0:02

Ale to jest dochód jednorazowy a zarazem utracony. Nie liczyć.
bbbbf

Napisano: 13 lut 2015, 8:35

Jak wyżej, nie liczyć, bo dochód jednorazowy
limonka


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]