schronisko

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]

Moderator: heiland

Napisano: 13 lut 2015, 11:34

osoba ubiega się o pokrycie kosztów pobytu w schronisku. lecz jej dochód przekracza kryterium. Czy do schronienie stosujemy też kryterium dochodowe ??
nowa123


Napisano: 13 lut 2015, 13:02

Powinna byc uchwała w waszej gminie dotycząca odplatności za schronisko
BadAss

Napisano: 13 lut 2015, 13:15

mówisz o uchwale z art. 96 ustawy o pomocy społecznej
nowa123

Napisano: 16 lut 2015, 16:51

proszę ,pomoże ktoś, sprawa bardzo pilna !!!!!
nowa123

Napisano: 18 lut 2015, 9:27

przecież to pomoc niefinansowa i nie stosujesz tu kryterium. Inna kwestia jest finansowanie pobytu. jesli ma swoje srodki to mozna sie dogadac, ze np. czesc Wy a czesc on. np on wyzywienie, a wy pobyt
tutka

Napisano: 18 lut 2015, 10:42

osoba jest w schronisku w innej gminie ( u nas nie ma schroniska) , do tej pory płacił sam za pobyt, obecnie ma zajęcie komornicze i nie wystarcza mu na opłacenie. zwrócił się z prośbą o pokrycie tej różnicy lecz jego dochód przekracza kryterium. Czy w tym przypadku stosujemy kryterium czy tez nie .
nowa123

Napisano: 18 lut 2015, 12:28

Jeśli zwrócił się z prośbą o pokrycie pobytu to jak najbardziej stosujesz kryterium. Pytanie z jakiego powodu potrącenia komornicze, alimenty odliczasz, innych nie. Jeśli mu nie wystarcza na opłacenie to niech zwróci się z prośbą do podmiotu prowadzącego o obniżenie tego kosztu albo poszuka schroniska tańszego.
megida

Napisano: 18 lut 2015, 14:24

70% z dochodu klient sam opłaca schronisko a jak zostaje różnica między kosztami utrzymania odjąć te jego 70% to raczej pokrywamy pytanie jak to rozwiążesz bo możesz dać nawet celówkę na ten cel niech tylko ci klient napisze że wyraża zgodę na przekazanie bezpośrednio na konto schroniska odpładtności
asdfktfcbf


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]