dps dlaczego 30% kieszonkowego

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: heiland

Napisano: 04 mar 2015, 16:24

witam mam pytanie jaka może być podstawa prawna do pobierania opłaty za pobyt w dps 70% i 30% kieszonkowego dla pensjonariusza- chodzi mi o to skąd te 30%. Czy jest coś takiego jak kwota gwarantowana kieszonkowego?
hmm


Napisano: 05 mar 2015, 8:15

art. 61 ustawy o pomocy społecznej Dz.U. z 2015 r. poz. 163
onn

Napisano: 05 mar 2015, 8:49

Dziękuje onn
hmm


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]