czy do pomocy wliczacie "becikowe"

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]

Moderator: heiland

Napisano: 12 mar 2015, 13:50

J.w.A chodzi mi o to becikowe z kryterium 1922,00 zł.Czy traktujecie to jako jednorazowe świadczenie socjalne czy nie?
abc


Napisano: 12 mar 2015, 14:34

Oczywiście że traktujemy, a nawet gdyby nie potraktować go jako socjalne, to na pewno jest to dochód jednorazowy, który nie przekracza pięciokrotności kryterium, więc choćbyś się wściekł i nie wiem jak interpretował, to nie masz jak tego policzyć przecież. Twoje pytanie określiłbym eufemistycznie jako dość egzotyczne ;)
def

Napisano: 12 mar 2015, 14:59

do def- według art. 8 ust. 4 nie wliczamy do dochodu z pomocy społecznej- jednorazowego pieniężnego świadczenia socjalnego a nie każdego jednorazowego świadczenia pieniężnego - nie wyjaśniłeś wcale mych wątpliwości- a co inni mają do powiedzenia w tej sprawie?
abc

Napisano: 13 mar 2015, 12:54

co to - nie rodzą się u was dzieci?
abc

Napisano: 13 mar 2015, 14:55

rodzą się i nie wliczamy :)
beeee

Napisano: 17 mar 2015, 9:19

zgodnie z interpr minist jedno becikowe to obligat nie wliczamy drugie na podstawie dochodów wliczamy
lolka 27

Napisano: 17 mar 2015, 10:57

Możesz tą interpretację zamieścić ? U nas żadnego się nie wlicza.
male


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]