OZRECZENIE A ZASIŁEK STAŁY

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: heiland

Napisano: 16 mar 2015, 12:04

osoba złożyła wniosek o zasiłek stały i przedłożyła orzeczenie ksero poświadczone za zgodność z Pcpr , czy to można honorować?
obii


Napisano: 16 mar 2015, 12:26

Powinnaś widzieć oryginał i ewentualnie sama sobie zrobić kopię - spójrz na art.107 ust.5a pkt 6 u. o p. s.
Esia

Napisano: 16 mar 2015, 13:56

to jednak musi byc oryginal???
Ania 2

Napisano: 16 mar 2015, 14:37

jak osoba nie ma oryginału i nie będzie miala, wiec pcpr dal jej ksero i poświadczył za zgodnośc
obii


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]