Tekst jednolity ustawy

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 15 ]

Moderator: heiland

Napisano: 17 mar 2015, 12:05

Witam.

Czy obecna Nasza Ustawa zgodnie z obwieszeniem Marszałka powinna mieć poz. 163 z 2015 roku? OD kiedY?
Asia123


Napisano: 17 mar 2015, 12:20

Tekst jednolity został opublikowany i obowiązuje od 30.01.2015r.
viewtopic.php?f=2&t=207170986&start=30

Zuznanka napisała: ważne jednak, że powyższy tekst został opublikowany o godz.16.23 czy jakoś podobnie- więc raczej dnia 30 stycznia to tylko osoby, które po tej godzinie pracowały by mogły stosować już tego dnia nowe zapisy:) kolejnym dniem pracy był 2 luty - więc fizycznie to od wtedy powinno się stosować zapis
ustawa z dnia 12 marca 2004r. o pomocy społecznej (tj.Dz.U.z 2015r.poz.163)
Andrzej

Napisano: 17 mar 2015, 12:22

Dziękuje za odpowiedzi :)
Pozdrawiam
Asia123

Napisano: 17 mar 2015, 12:39

Według innych opinii, 14 dni od ogłoszenia w Dzienniku Ustaw.
Andrzej

Napisano: 17 mar 2015, 12:53

Od 1 marca br zmianaw ustawie ;) tak więc należy dodać z póż.zmianami
wwz

Napisano: 18 mar 2015, 9:03

jaka ustawa wprowadziła zmiany? w jakim zakresie?
hhhela

Napisano: 18 mar 2015, 10:45

Podtrzymuję pytanie z jakim póź.zm.?
m-ka

Napisano: 18 mar 2015, 11:00

Od 1 marca 2015 r.
Art. 6
8) osoba bezdomna – osobę niezamieszkującą w lokalu mieszkalnym w rozumieniu przepisów o ochronie praw lokatorów i mieszkaniowym zasobie gminy i niezameldowaną na pobyt stały, w rozumieniu przepisów o ewidencji ludności, a także osobę niezamieszkującą w lokalu mieszkalnym i zameldowaną na pobyt stały w lokalu, w którym nie ma możliwości zamieszkania;

było ewidencji ludności i dowodach osobistych

Choć ten zmieniony zapis jest już w ujednoliconej ustawie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Andrzej

Napisano: 18 mar 2015, 12:43

nie ogłupiajcie ludzi, ustawa w przytoczonym brzminiu została opublikowana w tekście jednolitym - tym ogłoszonym 30 stycznia 2015 r. zatem od tego czasu nie nastąpiły żadne zmiany!
hhhela

Napisano: 18 mar 2015, 16:25

Ależ nieprawda, hhhela. W tekście ujednoliconym z 30 stycznia nie ma tej zmiany, weszła od 1 marca.
jerzozwierz
Referent
Posty: 263
Od: 17 sty 2006, 23:22

Następna

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 15 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]