czy diety wliczać do dochodu klienta

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: heiland

Napisano: 20 mar 2015, 14:12

Mam pytanie, czy wliczacie diety do wynagrodzenia. Sprawdzałam w necie, że jest to kwota wolna od podatku w związku z czym nie jest wyszczególniana w pitach, Facet ma dietę na utrzymanie się będąc w podrózy poza granicami kraju. Jeździ tirami. Moim zdaniem nie powinnam wliczać tego dochodu. przecież ma prawo wydac go co do euro. Z rozmowy z moja kierownik wynika , że powinnam policzyć to jako dochód. Tylko czy to faktycznie dochód skoro jest to zwrot za koszty poniesione w związku z wyjazdem służbowym ?
Mariba


Napisano: 23 mar 2015, 21:41

Nie zapominaj że pracujesz w Ośrodku Pomocy Społecznej i jesteś zwiazana art. 8 ust. 3 - wyliczenie zawarte w 8 ust. 4 ma charakter zamknięty.....

Moim zdaniem wliczać do dochodu
Rajski
Referent
Posty: 234
Od: 11 wrz 2014, 17:01


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]