ubezpieczenie

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: heiland

Napisano: 20 mar 2015, 14:24

Na jakiej podstawie ubezpieczacie klienta, który został wyrejestrowany z pup? Chodzi mi dokładnie o art z ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej ?
aanika


Napisano: 20 mar 2015, 15:39

art. 54
madzia11


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]