dochód

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: heiland

Napisano: 27 mar 2015, 21:43

Mam pytanie jak obliczyć dochód osoby samotnej, która uzyskała prawo do renty, otrzymała już spłatę tej renty za 6 miesięcy około 7.000 tys a u nas pobierała zasiłek stały ? Zus potrącił już wypłacony zasiłek i nam przekazał. Czy traktować to jako dochód jednorazowy czy podzielić na 6 miesięcy ?
lolek


Napisano: 28 mar 2015, 8:26

należy zastosować art. 8 ust. 12. W przypadku uzyskania jednorazowo dochodu należnego za dany okres, kwotę tego dochodu uwzględnia się w dochodzie osoby lub rodziny przez okres, za który uzyskano ten dochód.
dar


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]