oszczedności- dochodem?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: heiland

Napisano: 08 kwie 2015, 11:26

klient oczekuje na pomoc w formie usług opiekuńczych, przyznał się, że posiada rentę, dod. pielęgnacyjny i oszczędności w banku, te oszczędności przekraczają mu 5 cio krotność kryterium, czy rozliczyć je na 12 m-cy i doliczyć do dochodu na pods. art 8
superlaska


Napisano: 08 kwie 2015, 12:49

pytanie czy te oszczędności to z ostatnich 12 miesięcy , czy dorobek całego życia.....? na pewno nie jest to dochód jednorazowy, takie oszczędności traktujemy jako zasoby ( art. 2 ) klienta, z których w przypadku usług op on pokrywa sobie np. jedną godzinę usług ,a my resztę
zxy


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]