GDZIE BYLIŚMY 18 KWIETNIA 2015 R. ?

Strona 1 z 2    [ Posty: 14 ]

Moderator: heiland

Napisano: 20 kwie 2015, 14:41

PROTEST ZWIĄZKOWCÓW 18 KWIETNIA 2015
W Warszawie odbyła się manifestacja nauczycieli. Przed kancelarią premiera protest zorganizowali także związkowcy z OPZZ. Wzięło w nim udział kilkadziesiąt tysięcy przedstawicieli różnych branż, m.in. transportu, górnictwa, energetyki, przemysłu chemicznego, budownictwa, przemysłu spożywczego i rolnictwa.
Można było się przyłączyć do protestujących no chyba że jest dobrze i nie musimy ?
pawel.w

Napisano: 20 kwie 2015, 14:45

W sobotę się odpoczywa:)
Wielu przedstawicieli władz i posłów nie ma w weekendy w pracy.
Kolejna manifa z której nic nie wynikło.
Ares

Napisano: 20 kwie 2015, 15:24

trzeba było coś zorganizować, przyjechać, dać przykład .... chyba że ktoś jak zwykle ma to zrobić za was
do pawła w.

Napisano: 20 kwie 2015, 18:19

Reprezentacja pracowników pomocy społecznej, którzy zrzeszeni są w Centrali Związkowej OPZZ była chyba obecna?
reprezentacja

Napisano: 20 kwie 2015, 19:36

chyba była czy napewno ??? jak by nie było taki protest powinien być branżowy pracowników pomocy społecznej, a nie wszystkich bo giną problemy naszej grupy zawodowej
związkowiec

Napisano: 20 kwie 2015, 21:00

W Warszawie ? ja byłam na uczelni - nie mogłam...chciałam. Ale przypięli mi żonkila - niestety nie nie bardzo wiem co symbolizuje ten kwiat
emilia.

Napisano: 20 kwie 2015, 22:17

a słyszało dziecko coś o Powstaniu w Getcie Warszawskim??? :oops: pewnie nie bo skoro nie wiesz z jakiej okazji nieopatrznie przypięli ci żonkila .... ale wiesz co? umówmy się, że to była prowokacja z twojej strony,co? może wyjdziesz z twarzą? :P
lotsy'

Napisano: 20 kwie 2015, 22:39

emilia no cóż studiuj dalej może coś kiedyś się dowiesz
pmtam

Napisano: 21 kwie 2015, 11:04

sorry - prawie nic nie wiem o Powstaniu w Getcie Warszawskim- jeśli już to tylko z poezji. U Miłosza, " Campo di Fiori" przypominam sobie, coś było - ale nic poza tym.
emilii

Napisano: 21 kwie 2015, 11:23

Milczenie jest złotem-
Emilii - nic nie mów
zzzz

Następna

Strona 1 z 2    [ Posty: 14 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]