jola_22

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: heiland

Napisano: 28 kwie 2015, 10:31

wliczacie do dochodu kwotę którą klient otrzymał od znajomych???
wliczać czy nie


Napisano: 28 kwie 2015, 10:41

Oczywiście należy wliczyć- art. 8 ust.3 Za dochód uważa się ... bez względu na tytuł i źródło ich uzyskania
Pozdrawiam
Percia


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]