podanie o udzielenie informscji

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]

Moderator: heiland

Napisano: 30 kwie 2015, 15:25

Zgłosił się do mnie klient, który chce aby udzielić mu informacji cz 2014do chwili obecnej pracownicy OPs otrzymali dodatkowe wynagrodzenie w formie premii lub nagrody lub inne. Jeżeli tak to w jakiej wysokości i za co.
Czy powinnam mu dać taką odpowiedz. Proszę o pomoc.
Weronka


Napisano: 30 kwie 2015, 18:44

To żart? A jak pójdziesz do Urzedu Skarbowego i poprosisz o to samo to myślisz że udzielą ci informacji?
nana

Napisano: 30 kwie 2015, 21:49

może poprosić w trybie USTAWY z dnia 6 września 2001 r.o dostępie do informacji publicznej (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 782, 1662)

"Art. 2. 1. Każdemu przysługuje, z zastrzeżeniem art. 5, prawo dostępu do informacji publicznej, zwane dalej „prawem do informacji publicznej”.
2. Od osoby wykonującej prawo do informacji publicznej nie wolno żądać wykazania interesu prawnego lub faktycznego"

http://www.bip.umsl.gov.pl/pliki/wniosek.pdf

lepiej się dobrze zapoznać
nie żart

Napisano: 30 kwie 2015, 22:05

kierownik tak, pracownik nie
...

Napisano: 01 maja 2015, 11:40

pracowników także - nie myl z oświadczeniem do bip kadry kierowniczej
nie


Napisano: 03 maja 2015, 22:09

"Odniósł się tym samym do publikacji KASA BEZ TAJEMNIC, w której poinformowaliśmy, że zgodnie z orzeczeniem WSA wynagrodzenie zasadnicze, dodatki, premie i nagrody pracowników samorządowych są informacją jawną. "

a nie mówiłem
nie żart


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]