Dochód po śmierci członka rodziny

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: heiland

Napisano: 06 maja 2015, 12:37

Witam

Klientka w maju złożyła wniosek o pomoc prowadzi jednoosobowe gospodarstwo domowe. W kwietniu zmarł jej mąż i uzyskał dochód (zasiłek pielęgnacyjny). Czy do dochodu klientki za kwiecień wliczam dochód małżonka? Czy macie jakieś inne pomysły?
PSBW


Napisano: 06 maja 2015, 12:56

O ... !!! Widzisz i nie grzmisz!!!
Czy słyszałeś o tzw. "dochodzie utraconym"???
Dyrektor

Napisano: 06 maja 2015, 12:58

Dochód utracony- bierzesz dochód z miesiąca złożenia wniosku. Przeczytaj w ustawie- art. 8
wondawonda


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]