dozywianie koszt

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: heiland

Napisano: 18 maja 2015, 12:42

Witam
Czy jako ops ustalacie koszt posiłku czy przyjmujecie tylko wpisany przez szkołę ? Co jest kosztem posiłku ? Czy tzw wsad do gara z art. 67a ustawy o systemie oswiaty.
Czy też można wstawić utrzymanie kuchni, środki czystości itp.
ejej


Napisano: 18 maja 2015, 14:15

Koszt posiłku ustala instytucja zapewniająca tenże, więc w większości szkoły, przedszkola oraz inne jadłodajnie.
armin


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]