składki emerytalne i rentowe

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: heiland

Napisano: 20 maja 2015, 9:15

Bardzo proszę o informację, czy OPS może opłacać składki na ubezpieczenie emerytalne i zdrowotne za 56-letnią kobietę, która opiekuje się swoją schorowaną ciotką, nie mającą żadnej innej rodziny. Na kobiecie nie ciąży obowiązek alimentacyjny, nie kwalifikuje się ani do specjalnego zasiłku opiekuńczego ani do świadczenia pielęgnacyjnego? 56-letnia kobieta nigdzie nie pracuje od kilkunastu lat, nie pobiera renty ani emerytury.
gość2525


Napisano: 28 maja 2015, 11:46

proszę o pomoc
Gość

Napisano: 28 maja 2015, 12:00

art. 17 pkt.9 ustawy raczej ją nie kwalifikuje
t.franek

Napisano: 29 maja 2015, 9:38

a inni jakie mają zdanie?
Gość


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]