problem

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: heiland

Napisano: 24 cze 2015, 10:25

Mam problem szefowa wymaga od nas żeby pracownicy socjalni pisali na odwrocie faktur za pobyt w DPS adnotację że kwota na fakturze jest zgodna z kwotą na wydanej decyzji i moje pytanie brzmi czy pracownik socjalny ma takie prawo? bardzo proszę o pomoc
kwiatuszek


Napisano: 24 cze 2015, 11:26

Opisujemy faktury z dożywiania, dps i inne.
t.franek

Napisano: 24 cze 2015, 12:38

Jednakowoż szef powinien wydać osobom opisującym faktury stosowne upoważnienia - na podstawie art.53 ust.2 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych oraz zarządzenia Dyrektora / Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w sprawie ustanowienia Instrukcji obiegu, kontroli i archiwizowania dokumentów finansowo – księgowych.
Nie może pracownik miotać się w niepewności, czy może czy też nie może opisywać faktury.
Pozdrawiam.
Esia


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]