Dochód rodziny

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]

Moderator: heiland

Napisano: 24 cze 2015, 11:12

Proszę o odpowiedź na pytanie. Czy dochód rodziny dzielony jest też przez osobę dziecka przebywającego w domu dziecka ?
Krzysiek


Napisano: 24 cze 2015, 11:24

Nie ma go w rodzinie.Więc nie.
t.franek

Napisano: 24 cze 2015, 11:29

SKO uchyliło mi decyzję bo nie policzyłem dziecka przebywającego w DDz do dochodu rodziny
Krzysiek

Napisano: 24 cze 2015, 11:39

Jak się więc ma do tego art.6 pkt.14 ustawy.SKO podało jakieś art. z ustawy?
t.franek

Napisano: 24 cze 2015, 11:50

Jakiego świadczenia dotyczyła uchylona decyzja?
t.franek

Napisano: 26 cze 2015, 10:48

W decyzji nie zwolniłem rodziców biologicznych z opłaty za pobyt dziecka w placówce opiekuńczo-wychowawczej.
Krzysiek

Napisano: 26 cze 2015, 17:29

Krzysztof;odp. sobie na pytanie
NIE MA problemów w rodzinie - sytuacja materialna rodziców jest tak dobra, że mogą płacić za DDz?
zzzz


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]