dzieci z domu dziecka

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]

Moderator: heiland

Napisano: 30 cze 2015, 7:58

Dzieci przebywające w Domu Dziecka przyjeżdżają do maki na wakacje. W związku z ich pobytem matka zwraca się do Ośrodka o pomoc finansową w formie zasiłku okresowego na okres wakacji. Czy wliczam te dzieci do dochodu?
aniaj


Napisano: 30 cze 2015, 13:58

Tak wliczasz
yyv

Napisano: 02 lip 2015, 11:29

art.10 ust. 1
abc

Napisano: 02 lip 2015, 11:45

art 10 mówi, że nie
nie ma tam nic na temat przyjazdów na wakacje
więc jak?
Xman

Napisano: 02 lip 2015, 14:15

Tak, wliczamy także.
male

Napisano: 06 lip 2015, 12:34

a czy urlopowanie zmienia coś w ich sytuacji? - nie - dalej są umieszczone w placówce- według mnie - nie nalezy ich liczyć
abc

Napisano: 06 lip 2015, 12:43

Tak- wliczasz dzieci do składu rodziny ( po to jest wywiad- piszesz wszystkie osoby aktualnie wspólnie gospodarujące)
zzzz

Napisano: 06 lip 2015, 12:44

DO abc-
Tak urlopowanie dla dzieci to jest WIEKA SPRAWA ( mają stały kontakt z rodzicami)
zzzz


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]