zasiłek okresowy

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: heiland

Napisano: 08 lip 2015, 14:14

Klientka zwróciła się o zasilek okresowy. Oboje z mężem zarejestrowani w PUP. Podała zarazem, że mąż dorywczo zarobił 300 zł. Można to wliczyć do dochodu? w Końcu, co , szara strefa? Przecież chyba nie można. Ja Wy robicie?
JOLANTA1


Napisano: 08 lip 2015, 14:47

ja wliczam każdą strefę - szarą także
abc

Napisano: 08 lip 2015, 14:50

Można, a nawet trzeba. Przeczytaj art. 8 ust.3 ustawy ....bez względu na tytuł i zródło uzyskania.
celesta

Napisano: 08 lip 2015, 19:25

Bardzo Wam dziękuję.
JOLANTA1


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]