decyzje podpisuje Wójt

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 17 ]

Moderator: heiland

Napisano: 14 lip 2015, 15:36

Czy decyzje z pomocy społecznej podczas nieobecności kierownika może podpisać Wójt?
agawojcik


Napisano: 14 lip 2015, 15:42

U nas podpisuje zastępca kierownika
zzzz

Napisano: 14 lip 2015, 22:09

Z zasady jezeli ktoś ma prawo dac upowaznienie to i osobiście podpisywać tez może.bo to ne rada daje jak kiedyś ale sam wójt więc dziwne by było żeby mocodawca sam nie mógł działać we własnym imieniu
rerere

Napisano: 15 lip 2015, 8:59

wójt nie może
Józek

Napisano: 15 lip 2015, 9:25

A niby z jakiej racji nie może?czyli jaka jest podstawa prawna "niemocy"wójta szanowny Jozku?
Wójt, burmistrz własnie może- b0 tak czy inaczej zawsze to są jego decyzje.
ewe1

Napisano: 15 lip 2015, 9:31

art. 110 ust. 7 u.p.s.
Józek

Napisano: 15 lip 2015, 9:35

To przy świadczeniach rodzinnych organem jest wójt, przy pomocy społecznej organem jest ops/kierownik ops, decyzje są podpisywane przez kierownika ops, a nie z upoważnienia wójta.
Walka z wiatrakami since 1998.
Iks
Awatar użytkownika
Inspektor
Posty: 4812
Od: 27 lut 2014, 20:32
Polska C

Napisano: 15 lip 2015, 11:29

Zgadzam się z Józkiem. Na szkoleniu Mazurkiewicz też potwierdzał, że wójt delegując zadania na kierownika OPS nie może w jego imieniu podpisywać. Dlatego w OPS-ach wójt powołuje na wniosek kierownika osobę upoważnioną do podpisywania decyzji w przypadku nieobecności kierownika.
male

Napisano: 15 lip 2015, 12:42

j/w
zzzz

Napisano: 15 lip 2015, 13:16

Mazurkiewicz dzisaj tak a jutro inaczej, a własciwie to zależy od tego czego sprawa dotyczy
sewa

Następna

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 17 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]