Decyzja odmowna a posiadane oszczędnosci

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: heiland

Napisano: 22 lip 2015, 14:02

mam problem, klient posiada miesięczny dochód 200,00 zł, jednak na oświadczeniu majątkowym oświadczył, iż posiada 10 tys oszczędności. Co w takim przypadku? Decyzja odmowna? ale jakie uzasadnienie
Gość


Napisano: 22 lip 2015, 20:47

odmowa z uwagi na posiadane własne zasoby pieniężne, a przecież w pierwszej kolejności jest zobowiązany wykorzystać swoje własne możliwości pomoc społ to ostatecznosc.......
też Jolka

Napisano: 24 lip 2015, 9:37

Art. 2 pkt 1 ustawy o pomocy społecznej: "Pomoc społeczna jest instytucją polityki społecznej państwa, mającą na celu umożliwienie osobom i rodzinom przezwyciężanie trudnych sytuacji życiowych, których nie są one w stanie pokonać, wykorzystując własne uprawnienia, zasoby i możliwości".
Strona posiada zasoby i możliwości, aby aktualnie sobie poradzić (w wypadku wniosku o pomoc finansową).
grand


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]