Czy ops zawiera porozumienie z markotem ?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: heiland

Napisano: 27 lip 2015, 11:43

Czy OPS powinien zawrzeć porozumienie z markotem przed opłaceniem noty księgowej za pobyt swojego mieszkańca?
aga1


Napisano: 27 lip 2015, 12:05

musisz mieć podstawę do opłacenia takiej noty, np. prawną art. 101.7 uops (między gminami). jeśli chodzi o instytucję, jak np. powyżej, to musisz mieć umowę do opłacania noty księgowej za pobyt. inaczej na jakiej podstawie? z dobrego serca?
p..


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]