Rodzina zastepcza nota dla GOPS

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 10 ]

Moderator: heiland

Napisano: 13 sie 2015, 8:47

Witam. Po raz pierwszy taka sytuacja. Utworzono nową rodzinę zastępczą. PCPR przysłał notę obciążeniową dla GOPS. W jaki sposób to zapłacić, czy wystawiacie do tego jakieś swoje decyzję, z jakiego paragrafu zapłacić?
Rodzina zastępcza


Napisano: 19 sie 2015, 10:05

Nikt nie ma takiej sytuacji
alin

Napisano: 19 sie 2015, 10:11

nie wydajesz decyzji,płacisz na podstawie noty a odnośnie paragrafu napisze za chwilę
t.franek

Napisano: 19 sie 2015, 12:26

§ 4330
t.franek

Napisano: 19 sie 2015, 13:51

A jaki rozdział ? czy 85214
xxxxx

Napisano: 19 sie 2015, 14:54

85204
t.franek

Napisano: 19 sie 2015, 15:40

ale umowę z powiatem masz ? z PCPR-em ?
olo

Napisano: 19 sie 2015, 18:51

Opłacam notę. Mam w budżecie utworzony paragraf.
AGa80

Napisano: 19 sie 2015, 19:58

Ale ops chyba nie płaci za utworzenie rodziny tylko za pobyt dzieci w rodzinie proporcjonalnie za okres pobytu tj. W pierszym roku 10% itd.
ann123

Napisano: 20 sie 2015, 9:22

Aby Ośrodek mógł realizować to zadanie musisz mieć upoważnienie wOjta/burmistrza do realizacji zadania wynikającego z ustawy.
Do mnie pcpr wraz z pierwsza notą przesyła : odpis skrócony aktu urodzenia, potwierdzenie zameldowania, postanowienie sadu, decyzję pcpr.
Na tej podstawie mam utworzony w budżecie rozdział 85204 ( dzieci umieszczone w rodzinie zastępczej) i 85201 ( dzieci umieszczone w placówkach).
W pierwszym roku płacimy 10 %, w drugim 30 % od trzeciego roku 50 %. Musze bardzo pilnować te lata bo pcpr często się myli za szybki nalicza wyższe odpłatności.
1bas1


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 10 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]