zasiłek stały

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: heiland

Napisano: 14 sie 2015, 10:43

Proszę o pomoc mam małżeństwo, pani uzyskała orzeczenie o znacznym stopniu niepełn., w oświadczeniu mąż napisał że pracuje dorywczo czy ten dochód na pewno trzeba liczyć?
m,agda84


Napisano: 14 sie 2015, 11:23

art. 100 Ustawy o pomocy społecznej -
"W postępowaniu w sprawie świadczeń z pomocy społecznej należy kierować się przede wszystkim dobrem osób korzystających z pomocy społecznej i ochroną ich dóbr osobistych."
zzzz

Napisano: 14 sie 2015, 11:33

Praca socjalna;
Mąż na żonę może pobierać świadczenie pielęgnacyjne
zzzz

Napisano: 14 sie 2015, 12:02

Też pomyślałam o SZO, bardzo dziękuję za podpowiedzi. ;)
m,agda84


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron