obiady w rodzinie zastepczej...

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]

Moderator: heiland

Napisano: 24 wrz 2015, 9:54

Mam pytanie, otóż zgłosiła się do mnie pani będąca zawodową rodziną zastepczą o obiady dla dzieci, co biorę do dochodu?
nowacka jak nowa


Napisano: 24 wrz 2015, 10:47

art.10.1
werona,

Napisano: 24 wrz 2015, 11:38

Ten art. mówi jedynie o zasilku okresowym i stałym, natomiast nie ma nic o obiadach.
werona,

Napisano: 24 wrz 2015, 16:23

czyli wszystkie inne : dziecko z jego dochodem doliczasz do rodziny
jemiołka

Napisano: 25 wrz 2015, 11:51

Kiedyś PCPR mnie poinformował, że rodzina pobierając świadczenia z tytułu pełnienia funkcji rodziny zastępczej sama powinna dzieciom opłacić obiady bo ma to zawarte własnie w tych świadczeniach - na utrzymanie dzieci i na zabezpieczenie ich potrzeb, a więc i na obiady. To było ze 2 lata temu i już nie bardzo pamiętam jak to było, ale chyba być może urząd wojewódzki tez stał na tym stanowisku. Obiadów na pewno nie daliśmy tylko powiedzieliśmy pani że obiady to ma sobie zapłacić sama.
pracuś socjalny
Referent
Posty: 261
Od: 22 lip 2015, 8:01

Napisano: 25 wrz 2015, 12:53

Tak jak jemiołka
agni


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]