zmiana odpłatności w dps

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: heiland

Napisano: 29 wrz 2015, 14:13

Od kiedy zmienić odpłatność klienta za dps w związku ze zmianą w październiku wysokości pobieranego przez niego zasiłku stałego ? Od października, czy od listopada?
ops83
Praktykant
Posty: 3
Od: 14 lut 2010, 21:40
Warszawa, Polska


Napisano: 29 wrz 2015, 15:23

My zmieniamy od listopada....art. 8 ust 3
Mycha87

Napisano: 30 wrz 2015, 9:23

My zmieniamy odpłatność od października
monia 2

Napisano: 30 wrz 2015, 13:44

od listopada , tak jak w przypadku zmiany dochodu (dochód z miesiąca poprzedzającego), nastąpi tu wzrost o 10 % kryterium dlatego zmiana.
ndm


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]