KPA

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]

Moderator: heiland

Napisano: 05 paź 2015, 18:11

jakie art. z KPA przytaczacie w decyzjach zmieniających wysokość zasiłków stałych z powodu zmiany kryteriów dochodowych?
jacyków


Napisano: 06 paź 2015, 8:02

108,163
t.franek

Napisano: 06 paź 2015, 22:05

rygor to wiem, ale 163 to musi być?
jemiołka

Napisano: 08 paź 2015, 10:25

tak.
wrrr

Napisano: 08 paź 2015, 11:08

u nas prościej, klient pisze zgodę na zmianę i wpisujemy 155 kpa
ktoś

Napisano: 08 paź 2015, 14:11

KPA 104, ponieważ ważniejszy jest art. 106 ust 5 ustawy o pomocy społecznej.
Qubol

Napisano: 08 paź 2015, 19:55

to trzeba koniecznie 163 kpa czy nie trzeba
jemiołka

Napisano: 08 paź 2015, 20:15

Obowiązkowo art. 104 i 163 kpa oraz art. 106 ust. 5 ups - nie mam żadnej wątpliwości
misia11


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]