stały a dod.z tyt.samotnego wych.

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: heiland

Napisano: 16 paź 2015, 19:18

kobieta ma orzeczenie o umiarkowanym st. niepełnosprawności wychowuje samotnie dziecko i otrzymuje dodatek z tyt. samotnego wychowywania dziecka. czy przysługuje jej zasiłek stały? dochodowo się kwalifikuje ale jak interpretować art.37 ust.4? proszę o pomoc
ops565


Napisano: 17 paź 2015, 18:42

Zapis dot. samotnego wychowywania jest powiązany z utratą zasiłku dla bezrobotnych. Dodatek do zasiłku rodzinnego to co innego.
ciekawska02

Napisano: 18 paź 2015, 12:26

Dzięki wielkie
ops565


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]