dane osobowe

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: heiland

Napisano: 17 paź 2015, 21:06

Czy udostępniacie komornikom informacji dot. zakresu i wysokości udzielanej pomocy konkretnym beneficjentom oraz wskazujecie nr konta bankowego? Grozi karą grzywny a jako podstawę wskazuje art.761 kpc.
ave


Napisano: 19 paź 2015, 9:21

My udostępniliśmy dane skoro nas tak straszył ale napisaliśmy w odpowiedzi podstawę prawną wskazującą, że świadczeń z pomocy społecznej nie może pobierać !
A....

Napisano: 19 paź 2015, 11:13

a mnie udostepnilismy. Po pierwsze dlatego, że nie możemy działac na szkodę naszych podopiecznych i po drugie, że świadczenia nasze nie podlegaja zajęciom. Wystarczyło.
mefka


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]