zwrot za posiłki

  
Strona 1 z 3    [ Posty: 30 ]

Moderator: heiland

Napisano: 20 paź 2015, 14:44

Czy możemy żądać zwrotu wartości posiłków, które zjadły dzieci w szkole, za okres od marca do czerwca 2015 r., przyznanych w ramach programu "Pomoc państwa w zakresie dożywiania"?

Jeśli TAK to proszę podajcie podstawę prawną, bo ja nie mogę znaleźć odpowiedniego artykułu.

Kto wiedział, że jest nowy jednolity tekst programu "Pomoc państwa w zakresie dożywiania" M.P. z 2015 r. poz. 821.
anaw


Napisano: 20 paź 2015, 15:00

A to zastrzyk od ciebie.Nie wiedziałem.A tym co zjedli daj już spokój.
t.franek

Napisano: 20 paź 2015, 15:06

t.franek pisze:A tym co zjedli daj już spokój

Chciałabym, ale nie mogę
anaw

Napisano: 20 paź 2015, 15:13

A co jest nie tak, że chcesz zwrotu?
t.franek

Napisano: 21 paź 2015, 9:25

Przekazano mi informacje, że mamy obowiązek żądać zwrotu za posiłki bez orzekania o nienależnie pobranym świadczeniu. I ja mam teraz znaleźć podstawę prawną do tego zwrotu.
anaw

Napisano: 21 paź 2015, 10:12

Poczytałem ten tekst jednolity z 2015r.i nadal nie rozumię, dlaczego macie żądać zwrot za posiłki.Co jest nie tak?
t.franek

Napisano: 21 paź 2015, 10:41

Może Twój problem reguluje jakaś uchwała Rady Gminy w sprawie zasad przyznawania pomocy w formie posiłku oraz zasad zwrotu wydatków z tym związanych.
t.franek

Napisano: 21 paź 2015, 10:50

W tym cały problem, że nigdzie nie jest to zapisane. A zwrotu mamy żądać na podstawie art. 104 ust.3 ustawy o pomocy społecznej, a mi ten artykuł w ogóle nie pasuje.
anaw

Napisano: 21 paź 2015, 11:08

Z art. 104 zgodzic się musisz. Jak dochody tych osób przekraczały kryteria - to skorzystaj z art.8 i jego punktów.
t.franek

Napisano: 21 paź 2015, 11:12

Poczytaj również art.96
t.franek

Następna

  
Strona 1 z 3    [ Posty: 30 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]