potrącenia ze stałego

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: heiland

Napisano: 21 paź 2015, 10:29

czy z zasiłku stałego, OPS może potrącać należność na poczet uregulowania zaległości nienależnie pobranego świadczenia?
renata1111


Napisano: 21 paź 2015, 10:48

Art. 104. 1. Należności z tytułu wydatków na świadczenia z pomocy społecznej, z tytułu opłat określonych przepisami ustawy oraz z tytułu nienależnie pobranych świadczeń podlegają ściągnięciu w trybie przepisów o postępowaniu egzekucyjnym w administracji.
2. W przypadku posiadania uprawnień do świadczeń pieniężnych z pomocy społecznej kwoty nienależnie pobranych świadczeń pieniężnych podlegają potrąceniu z bieżących wypłat.
zuzanka


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]