POMOST składka FUZ za niepełny miesiąc

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]

Moderator: heiland

Napisano: 02 lis 2015, 16:12

Uchylono decyzję (zas. stały + składka FUZ) od dnia 2.10.2015 przy czym pozostawiono do realizacji kwoty przysługujące za 1 dzień października.
kwota zasiłku stałego za tenże 1 dzień 19,48 na liście wypłat potwierdzona. Przy generowaniu listy wypłat FUZ system nalicza mi składkę za pełen miesiąc 54,36 (i nie mam możliwości modyfikacji), chociaż w planie do realizacji jest 1,75. Co z tym fantem zrobić????
ann@S


Napisano: 02 lis 2015, 16:23

Spróbuj proszę ustawić sobie parametr "Sposób generowania listy wypłat składki FUZ" na taką wartość jaka będzie odpowiednia dla Twojego przypadku, po czym jeszcze raz wygenerować listę wypłat.

Sposób generowania listy wypłat dla FUZ: 1 - składka ponownie przeliczana jako procent kwoty przyznanego świadczenia (podstawy); 2 - składka pobierana na listę wypłat w wysokości zaplanowanej w harmonogramie bez ponownego przeliczania; 3 - składka ponownie przeliczana jako procent kwoty faktycznej realizacji (po wypłacie całości podstawy lub wypłacie tylko części, przy założeniu, że zamknięto możliwość realizacji pozostałej części); 4 - składka ponownie przeliczana jako procent kwoty przyznanego świadczenia (podstawy), po wypłacie co najmniej jednej części podstawy; 5 - składka ponownie przeliczana jako procent kwoty przyznanego świadczenia (podstawy), po wypłacie całości podstawy lub wypłacie tylko części, przy założeniu, że zamknięto możliwość realizacji pozostałej części.

pozdrawiam
Tomek
SYGNITY
Starszy inspektor
Posty: 5079
Od: 04 kwie 2007, 11:01
Kraków, Polska

Napisano: 03 lis 2015, 9:44

A ten parametr "Sposób generowania listy wypłat składki FUZ" to gdzie znajdę?
ann@S

Napisano: 03 lis 2015, 9:47

...no nie wierzę sama znalazłam! :)
ann@S

Napisano: 03 lis 2015, 9:51

Zrobione :) bardzo dziękuję za pomoc.
ann@S

Napisano: 03 lis 2015, 10:14

ale składka jest niepodzielna i musi iść w pelnej kwocie
dorotaops
Referent
Posty: 204
Od: 20 paź 2015, 13:42

Napisano: 03 lis 2015, 15:29

dorotaops może coś więcej???? uprawnienie miał do 1.10.2015 to składka Twoim zdaniem powinna pójść za cały miesiąc? od 2.10 ma emeryturę
ann@S

Napisano: 03 lis 2015, 15:40

art. 79 ust. 2 ustawy o świadczeniach zdrowotnych finansowanych ze środków publicznych o tym mówi, nawet jeśli stracił uprawnienia w połowie miesiąca czy nawet 2.10 i stały jest wypłacony w niepełnej kwocie, składka musi być odprowadzona w pełnej kwocie
dorotaops
Referent
Posty: 204
Od: 20 paź 2015, 13:42


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]