2 zasiłki celowe specjalne w jednym miesiącu

Strona 1 z 2    [ Posty: 11 ]

Moderator: heiland

Napisano: 24 lis 2015, 22:11

proszę o informacje w sprawie specjalnego zasiłku .Mój dochód przekracza kryterium dochodowe osoby samotnej /702 zł/ w ops staram się o zasiłek na tonę opału w wys.700zł oraz o zasiłek na leki w wys. 200zł czy mogę otrzymać te dwa zaiłki w jednym miesiącu czyli w sumie 900zł czy też nie tylko z tego powodu że moje kryterium to 634zł.Wstępnie zostałem poinformowany że w miesiącu mogę otrzymać pomoc jedynie do kryterium dochodowego.
marek123

Napisano: 25 lis 2015, 9:19

dobrze cię poinformowano
dk=

Napisano: 25 lis 2015, 22:17

Źle Cię poinformowano, jest jeszcze zasiłek celowy pod warunkiem zwrotu, którego wysokość może by wyższa niż kryterium i można odstąpić od zwrotu.
bla

Napisano: 26 lis 2015, 8:23

700 zł na tonę węgla ? matka samotna z dzieckiem otrzymała 100 zł na opał i dochód jej nie przekroczył
daria71

Napisano: 26 lis 2015, 8:50

900 zł w miesiącu???? :shock: niezłe wymagania ;)
Gość

Napisano: 26 lis 2015, 9:23

dokładnie to samo pomyślałam jak przeczytałam posta tego Pana
jeszcze może pracownik socjalny zrzuci węgiel do piwnicy i napali Panu w piecu
daria71

Napisano: 26 lis 2015, 9:38

Panie Marku wysokość zasiłku ustala ośrodek nie Pan .
Ośrodek dysponuje ograniczonymi środkami na zasiłki a potrzebujących jest dużo ostatni klient złożył wniosek o dofinansowanie do rachunku za prąd który wyniósł 500 zł mogłam przyznać jedynie 40 zł taka jest rzeczywistość jakimi pieniędzmi dysponujemy.
Radze może poszukać jakieś pracy
klaudyna 007

Napisano: 26 lis 2015, 13:13

do gość,daria71 najlepiej i najłatwiej Wam kogoś zbruzgać ,wdeptać w ziemię nie znacie dokładnie mojej sytuacji ale najprościej ocenić że to kolejny który chce od państwa wyciągnąć pieniądze.Chyba macie jakiś problem z emocjami ,a może to wypalenie zawodowe.Zadałem grzecznościowo pytanie na forum a Wy zaraz do ataku.Czy tak postępujecie w swojej pracy z ludźmi jak o coś Was pytają? Przecież to Wy macie służyć poradą tak przynajmniej słyszy się w mediach .
W kwestii wrzucenia węgla przez pracownika socjalnego informuję że ze względu na chorobę mam zapewnione usługi opiekuńcze i mąż opiekunki za drobną opłatą zrobi to bez problemu.
marek123

Napisano: 26 lis 2015, 13:35

bla- dziękuję za rzeczową odpowiedź
marek123

Napisano: 26 lis 2015, 16:24

ależ Panie Marku przecież Pan chce wyciągnać od Państwa pieniądze wiem że to brzydko brzmi ale taka jest prawda i to 900 zł tak wynika z Pana zapytania i wiec Pan co zirytowało te osoby które Panu odpowiedziały właśnie ta kwota bo wszyscy wiemy że to nierealne wymagania gdyby Pan zapytał czy możliwe jest aby otrzymał Pan dwa zasiłki w miesiącu nie wymieniając owej kwoty zapewniam że nikt by się nie zirytował
klaudyna 007

Następna

Strona 1 z 2    [ Posty: 11 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]