termin wywiadu ????

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: heiland

Napisano: 26 lis 2015, 14:02

Czy w jakichkolwiek przepisach istnieje jakikolwiek zapis mówiący o obowiązku uprzedzenia klienta pomocy społecznej o terminie wywiadu środowiskowego???
Kr..


Napisano: 26 lis 2015, 14:37

Czy na każdą czynność w życiu musi być zawsze jakiś przepis, Logika wskazuje że tak, można i należy się umówić!
matrix

Napisano: 26 lis 2015, 14:41

logika też wskazuje że klient nie powinien "przygotowywać" się do wywiadu, nie chodzi o zaskoczenie - tylko zbadanie stanu faktycznego jaki panuje w środowisku.
Kr..

Napisano: 26 lis 2015, 17:48

Kr., temat już był wielokrotnie poruszany. Postępowanie prowadzone jest na podstawie m.in. Kpa, a tam w art. 54 są wymienione warunki wezwania, które powinien otrzymać klient w sprawie prowadzonych czynności na jego wniosek. Zwolennicy zaskakiwania klientów mogą to robić dodatkowo w ramach monitorowania środowiska.
http://forum.ops.pl/viewtopic.php?f=2&t=207177922
zen



  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]