organizacja i zarzadzanie w placówkach opiekuńczych i pomocy

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: heiland

Napisano: 02 gru 2015, 22:47

Witam,
Mama pytanie w 2006/2007 ukończyłam studia podyplomowe z zakresu Organizacja i Zarzadzanie w Placówkach Opiekuńczych i Pomocy Społecznej w Wyższej szkole Zarzadzania i Administracji w Opolu. Zgodnie z Rozporządzeniem ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 26 września 2012 r. paraf 12.1 ,,Osoby , które uzyskały specjalizację z zakresu organizacji pomocy społecznej przed dniem wejścia wżycie niniejszego rozporządzenia , zachowują ją." W związku z powyższym czy mogę starać się o stanowisko kierownika PCPR?
pozdrawiam i dziękuje za pomoc
Agata
agata 1


Napisano: 03 gru 2015, 13:10

Osoby, które uzyskały specjalizację z zakresu organizacji pomocy społecznej przed dniem 1 października 2012 r. zgodnie z obowiązującymi dotychczas przepisami zachowują ją, na mocy § 11 i 12 w/w rozporządzenia.

Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 26 września 2012 r. w sprawie specjalizacji z zakresu organizacji pomocy społecznej w sprawie specjalizacji z zakresu organizacji pomocy społecznej
Hakatla


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]