zmiana wymiaru usług opiekuńczych

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: heiland

Napisano: 07 gru 2015, 15:56

Witam,
W jaki sposób naprawić błąd w wydanej decyzji w poniższej sprawie.
Pani miała przyznane usługi opiekuńcze. Postanowiono zwiększyć ich liczbę godzin. W dniu 9 listopada wydano decyzję przyznającą zwiększoną liczbę godzin, a decyzja o zwiększonej liczbie godzin powinna być wydana od 12 listopada.
Czy wydać decyzje z decyzji i tam wpisać właściwą datę od której przysługuje nowy wymiar u.o., czy napisać sprostowanie do decyzji?
monias196


Napisano: 14 gru 2015, 21:45

Nie bardzo rozumiem. W decyzji określa się od kiedy zmiana ma obowiązywać. Data wydania decyzji nie ma tu znaczenia (oczywiście o ile nie jest datą późniejszą). Tak więc nie rozumiem, co tu prostować. Decyzją z dnia 9 listopada zwiększacie liczbę godzin UO od 12 listopada. Przecież nie wydaliście decyzji z dnia 9 listopada z mocą obowiązywania od 9 listopada... W jaki sposób ją zatem doręczyliście... (nawet wydając decyzję z art. 108 KPA, to nie jest realne)... :?
optima


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]