zastępstwo kierownika

Strona 1 z 2    [ Posty: 17 ]

Moderator: heiland

Napisano: 07 sty 2016, 13:05

Proszę jak u was jest regulowane zastępstwo kierownika GOPS czy regulaminie czy ststucie proszę o podpoiedz
gops1

Napisano: 07 sty 2016, 14:12

w statucie że nieobecnego kierownika zastępuje pracownik wskazany przez kierownika ale i regulaminie szczegółowo opisane co może upowazniony pracownik
paragraf

Napisano: 25 sty 2016, 22:08

Czy zastępcy należy się dodatek funkcyjny w tym okresie jak nie ma kierownika?
grażyna1

Napisano: 26 sty 2016, 9:34

Grażyna, a jak ciężką prace wykonujesz pod nieobecność kierownika ? Chyba że jest to długotrwała nieobecność to można by rozważyć dodatek. Ale gdy np. jest na urlopie - to praca leci jak zawsze, każdy wykonuje swoja pracę, wie co do niego należy więc za co ten dodatek ?
izis

Napisano: 26 sty 2016, 11:23

u nas jest to regulowane dodatkiem motywacyjnym i zwiekszonym ryczałtem czyli max bo moze byc potrzeba jakiegos dodatkowego wyjazdu w teren
lolka 27

Napisano: 26 sty 2016, 13:34

A u nas nie ma nic
aa2

Napisano: 26 sty 2016, 15:36

a u nas nie ma zastępstwa kierownika bo nie ma komu go zastępować i nie idzie na więcej niż kilka dni urlopu
tereskaniebieska

Napisano: 26 sty 2016, 19:25

nie ma ludzi nie zastąpionych, powinien być zastępca
Aleksandra56

Napisano: 28 sty 2016, 9:34

Ja zastepuję kierownika podczas jego nieobecnosci, ale nie mam specjalnego dodatku.. mam jedynie troszke wieksze (o 100 zł brutto) wynagrodzenie od pozostałych kolezanek. ale byc moze to wynikac tez z wyksztalcenia i stazu pracy w OPS (jestem od samego poczatku). Moje obowiązki podczas nieobecnosci szefowej polegaja na łączeniu pracy pracownika socjalnego z cała praca kierownika.
miau

Napisano: 28 sty 2016, 9:35

acha! i mam to zastepstwo w zakresie obowiazkow :)
miau

Następna

Strona 1 z 2    [ Posty: 17 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]