dożywianie

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 9 ]

Moderator: heiland

Napisano: 18 sty 2016, 11:57

Jaki piszecie art. 4 czy 67 z zamówień publicznych w fakturach za dożywianie
etx


Napisano: 18 sty 2016, 16:08

na fakturach piszesz jeszcze art. z zamówień publicznych
Iza1

Napisano: 18 sty 2016, 16:11

O to właśnie pytam jaki art.4 czy art.67 z zamówień publicznych?
etx

Napisano: 19 sty 2016, 11:37

ja pisze art.4
Agniecha2

Napisano: 19 sty 2016, 12:24

czy nadal przesyłamy sprawozdania w wersji papierowej
Gość

Napisano: 19 sty 2016, 13:50

Agniecha2, to nie przekraczasz ze wszystkich szkół posiłków w łącznej kwocie 30.000 EURO?
etx

Napisano: 19 sty 2016, 14:32

opisujecie faktury za posiłki zgodnie z ustawą zamówień publicznych ? Przeciez posiłki przyznajecie decyzją administracyjną ! Szkoły Was obciążają za posiłki, wystarczy podpisać ze szkołami porozumienia w sprawie dożywiania . U nas faktury opisujemy następująco " opłata za posiłki podopiecznych wg załącznika do niniejszej faktury/rachunku na podst programu "pomoc państwa w zakresie dożywiania" (MP z 2013 poz 1024) . Wydatek zgodnie z wydanymi decyzjami GOPS wskazanymi w załączniku do niniejszej faktury/rachunku. " i tyle. !
PS . Tych wydatków nie uwzględnia się w rocznym sprawozdaniu z zamówień publicznych. :) Pozdrówki.
hohoho

Napisano: 19 sty 2016, 16:01

etx - akurat posiłków nie przekraczam, a jak robicie z DPS-ami?
Agniecha2

Napisano: 21 sty 2016, 16:18

nie przekraczam dps
etx


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 9 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]