Praca w terenie

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 9 ]

Moderator: heiland

Napisano: 15 mar 2016, 21:40

Witam, czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć, gdzie jest zapis, że pracownik socjalny musi przepracować połowę swojego czasu pracy w terenie?? Dokładnie chodzi o sformułowanie połowę czasu prac.
mxck83
Praktykant
Posty: 1
Od: 15 mar 2016, 21:36


Napisano: 16 mar 2016, 8:56

Nigdzie nie ma takiego zapisu, art.121 pkt 3a. Swiadczenie pracy socjalnej nie musi odbywać sie tylko w terenie.
Joleczka

Napisano: 16 mar 2016, 10:58

Joleczka pisze:Nigdzie nie ma takiego zapisu, art.121 pkt 3a. Swiadczenie pracy socjalnej nie musi odbywać sie tylko w terenie.

Więc na jakiej podstawie żądają od nas przebywania 4 godzin dziennie w terenie??
Gość

Napisano: 16 mar 2016, 11:42

Oczywiście, że jest na to przepis z dokładną interpretacją na stronie MRPiPS.
Gość

Napisano: 16 mar 2016, 13:23

Joleczka

Napisano: 16 mar 2016, 13:27

pewnie, że nie ma, to jest interpretacja nadgorliwców, a jak wiadomo "nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu"
felek

Napisano: 17 mar 2016, 8:44

a jak praktykujecie w waszych ośrodkach?
kaska15

Napisano: 17 mar 2016, 22:13

nie ma czasu na 4 godziny w terenie- za dużo biurokracji,opisywania itp.
ktosik

Napisano: 18 mar 2016, 8:24

Mnóstwo pisaniny, załatwiania przez telefon i dodatkowo zespoły interdyscyplinarne.
Joleczka,


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 9 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]