MK - czy wliczamy

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]

Moderator: heiland

Napisano: 08 kwie 2016, 10:58

Dzień dobry :)
Czy w meldunku kwartalnym w wierszu "razem" dział 2B wliczamy składkę zdrowotną opłacaną za osoby pobierające zasiłek stały?
Będę wdzięczna za szybka odpowiedź
Jagódka J


Napisano: 08 kwie 2016, 12:25

Składki od zasiłków stałych należą do zadań własnych ops patrz art. 17 u.o p.s. a w wierszu 1 sprawozdania należy uwzględnić wszystkie formy pomocy w ramach zadań własnych gminy. Jeśli się mylę proszę o poprawę bo może ja po prostu źle robię.
riki tiki

Napisano: 08 kwie 2016, 14:18

składki zdrowotne i dps liczone są w CAS a w spr.mk nie dolicza się
dk=

Napisano: 08 kwie 2016, 14:40

ale na wyjaśnieniu do spr. napisane jest, że nie podajemy tylko odpłatności za pobyt w dps. A MK to chyba wysyła się tez w CAS??
kiki riki

Napisano: 11 kwie 2016, 7:50

Sprawozdanie ze składek zdrowotnych przekazujemy tylko dwukrotnie - za I półrocze i za cały rok. Przynajmniej u mnie w zachodniopomorskim. Jest to zupełnie osobne sprawozdanie. Absolutnie nie wliczamy go do meldunków.
jolanta12

Napisano: 11 kwie 2016, 13:34

Na pewno nie wlicza się składek do MK1.
ktk

Napisano: 12 kwie 2016, 13:23

Składki zdrowotne doliczamy tylko do zbioru centralnego za I kw.
amanda


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]