czy potrącić zasiłek okresowy z zasiłku stałego

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: heiland

Napisano: 12 kwie 2016, 20:02

Proszę o pomoc .16 marca 2016 Pan Jarosław złożył wniosek o zasiłek stały.
Wcześniej miał przyznany zasiłek okresowy na okres od stycznia do marca 2016 w wys. 317 zł miesięcznie.Pierwszą wypłatę zasiłku stałego od dnia 01.03.2016 otrzyma 20 kwietnia 2016.Czy powinnam potrącić z kwoty zasiłku stałego za marzec br. kwotę zasiłku okresowego tj. 604 zł - 317 zł ?.Pomóżcie!!!
marek14


Napisano: 13 kwie 2016, 8:53

Nie.
Art. 37 ust. 6 ustawy o pomocy społecznej "Do dochodu osoby ubiegającej się i pobierającej zasiłek stały nie wlicza się kwoty zasiłku okresowego".
grand


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron