socjalny

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: heiland

Napisano: 13 kwie 2016, 11:03

Jeśli dochód mieszkańca DPS zmienił się minimalnie , /renta socjalna/ to zmieniamy decyzję o odpłatnośći czy nie zmieniamy? -.art.106,3a mówi o osobach pobierających świadczenia, a w art.61,3, 2b jest napisane o różnicy. Więc .... jak myślicie?
Pozdrawiam
prosi o poradę


Napisano: 13 kwie 2016, 13:48

A przekracza 10% kryterium dochodowego?
socjalny1


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]