zasiłek stały dla obywatela UKRAINY

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: heiland

Napisano: 02 maja 2016, 10:45

Czy przysługuje zasiłek stały dla obywatela Ukrainy- zaznaczę, że ta osoba posiada zameldowanie na terenie mojej gminy oraz kartę czasowego pobytu do sierpnia 2017 r. wydana przez wojewodę?
ala2006


Napisano: 02 maja 2016, 10:59

czy ktoś podpowie?
ala2006

Napisano: 04 maja 2016, 11:51

Tę kwestię reguluje art. 5 ustawy oraz rozdział 5 tejże. Zatem, o ile cudzoziemiec zakończył już "program integracyjny" w PCPR lub odpowiedniej instytucji i spełnia opisane w ustawie warunki, w mojej opinii ma pełne prawo do świadczeń z pomocy społecznej. Jak rozumiem, to jest Twój przypadek?
Pozdrawiam
darek2


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]