STAŁY A DPS

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: heiland

Napisano: 23 maja 2016, 13:20

CZY OSOBIE UMIESZCZONEJ W DPS ZASIŁEK STAŁY MUSI WYPŁACAĆ GMINA OSOBY CZY MOŻE GMINA, NA KTÓREJ TERENIE JEST DPS?
pracownik 76


Napisano: 23 maja 2016, 13:41

wypłaca gmina która skierowała do DPS
Iza1

Napisano: 24 maja 2016, 9:22

Ktoś jeszcze się wypowie?
pracownik 76

Napisano: 24 maja 2016, 12:09

art. 101 ust 6
pracowniksocj

Napisano: 24 maja 2016, 12:11

my mamy stały i przesyłamy na DPS
ewi


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]